Služby

Úvodní stránka | Služby

Naše služby

Kompletní nabídka průmyslového čištění

Volejte kdykoli

+420 601 307 003

Tlakové čištění vodou, párou a chemií

Tlakové čištění vodou, párou a chemií

Pro odstranění nečistot a mastnoty z opláštění hal, průmyslových povrchů, podlah a strojů využíváme parní a horkovodní tlakové čistící systémy ve spojení s kvalitními chemickými čističi.

Tlakové tryskání

Tlakové tryskání

Efektivním způsobem, jak se zbavit špíny, koroze, otřepků nebo jak zdrsnit ošetřovaný povrch, je tryskání. Často ho používáme k očištěni zdiva, fasád, cihel a železobetonových konstrukcí.

Čištění suchým ledem

Čištění suchým ledem

Suchý led je nejšetrnějším způsobem čištění. Nepoškozuje čištěné povrchy, nevylučuje nebezpečné látky, je nevodivý, takže vhodný na čištění elektrických zařízení i výrobních strojů.

Vysávání ve výbušném prostředí

Vysávání ve výbušném prostředí

Čištění v prostředích s výskytem velmi jemných materiálů, výbušných a vznětlivých prachů a pylů jako jsou sladovny, výrobny obilí a krmiv, uhelné sklady, mlýny, sila a další vyžaduje speciální přístup i speciální techniku.

Práce ve výškách

Práce ve výškách

Při čištění stožárů, komínů, opláštění budov, ale i strojů, průmyslových povrchů a výrobních hal musíme za nečistotami vyšplhat nebo slanit. Nevadí nám riziková a špatně dostupná místa, ať už ve výškách nebo ve velké hloubce.

Čištění železobetonových konstrukcí

Čištění železobetonových konstrukcí

Železobetonové konstrukce zbavíme prachu suchou cestou, nebo suchým tryskáním odstraníme mastnotu, korozi a staré nátěry. Nejúčinnější cestou, jak připravit soudržný podklad bez volných částic, je pak tryskání vodním paprskem.

Vyčistíme to jako nikdo před námi

Pečlivě, rychle a bez zbytečných prostojů.