Rozšiřujeme úklidový arzenál: Máme vysavač do výbušného prostředí. I k pronájmu

Úvodní stránka | Rozšiřujeme úklidový arzenál: Máme vysavač do výbušného prostředí. I k pronájmu

Rozšiřujeme úklidový arzenál: Máme vysavač do výbušného prostředí. I k pronájmu
Publikováno: 2. srpna 2021 | Autor: Jiří Swaczyna | Kategorie: Cleanliness & Safety

V boji proti nečistotám jsme neúprosní, proto hledáme stále nové zbraně, které nám pomáhají zbavovat svět špíny. Nejnovějším přírůstkem v našem úklidovém arzenálu je vysavač Evotec EP 21130 s certifikací do zón ATEX. Díky novému stroji si teď troufáme na úklid i v prostředí s nebezpečím výbuchu. A nabízíme ho i k pronájmu.

Evotec je výkonný průmyslový vysavač pro vysávání všech suchých hrubých nečistot, ale i velmi jemných prachových mikročástic (μm -mikronů), a je certifikovaný pro práci v tzv. ATEX zónách. ATEX (Atmosphères Explosibles) jsou Směrnice Evropské unie, které regulují prodej zařízení a ochranných systémů a jejich zavádění do provozů, ve kterých vznikají plyny, páry, mlhy či prach. Jedná se například o mlýny na mouku, skladovací sila, doly, petrochemické závody, stanice pohonných hmot, dřevařské podniky, prádelny nebo sklady hořlavých kapalin a technických plynů.

Právě plyny, páry, mlhy či prach, které v těchto provozech vznikají, mohou být za určitých podmínek vznětlivé – výbušné. Proto je tak důležité používat pro jejich odstraňování pouze certifikované stroje. Úklid je pak nejenom efektivní ale hlavně bezpečný.

Náš nový vysavač Evotec EP 21130 nabízíme i k pronájmu, takže si ho u nás můžete půjčit, vysát s nim, co je potřeba, a pak ho zase vrátit na náš sklad. Chcete si domluvit výpůjčku, nebo máme rovnou přijet a úklid udělat? Stačí napsat na info@cleanlinessandsafety.com nebo zavolat na číslo +420 601 307 003.

Stáhněte si také katalogový list.

Další články

Dočetli jsme se o nás

16. dubna 2024, Jiří Swaczyna