Osobní doporučení je nejlepší reklama aneb s poctivostí nejdál dojdeš

Úvodní stránka | Osobní doporučení je nejlepší reklama aneb s poctivostí nejdál dojdeš

Osobní doporučení je nejlepší reklama aneb s poctivostí nejdál dojdeš
Publikováno: 16. června 2023 | Autor: Jiří Swaczyna | Kategorie: Cleanliness & Safety

„S poctivostí nejdál dojdeš“ je pro někoho možná staromodní pořekadlo. Pro nás je to ale základ všeho, co děláme. A poctivě odprášená hala č. 2 v OZO Ostrava, kde se drtí a mele směsný odpad, nám přihrála další zakázku. Zatočit s prachem jsme tentokrát měli v bohumínském závodě TOMA RECYCLING a. s.

Společnost TOMA RECYCLING a. s. se zabývá recyklací plastového  odpadu – PET lahví a v rámci probíhající modernizace závodu potřebovali dát do pucu jednu z výrobních hal. Konkrétně nás výrobní ředitel požádal o cenovou nabídku na odprášení haly, vysátí ploch ATEX vysavačem a následné omytí oken. Podobné zakázky jsme už v minulosti dělali, takže jsme hned věděli, kolik času a sil nás práce v Bohumíně bude stát. Výrobní ředitel pan Ing. Lejsal zase věděl, že jsme nedávno odprašovali v OZO Ostrava (hypertext odkaz na článek: Čištění v OZO Ostrava: Stoletý prach zmizel za dva dny) a ověřil si u nich naše reference.

I když naše nabídka nebyla jediná, pozitivní zpětná vazba z OZO nám nakonec pomohla zakázku v Bohumíně získat. Z výrobní haly tak zmizeli špína, pavučiny i recyklovaný plastový prach a my doufáme, že nás v TOMA RECYCLING a. s. budou taky dále doporučovat. Osobní doporučení je totiž podle nás ta nejlepší reklama.

Další články

Dočetli jsme se o nás

16. dubna 2024, Jiří Swaczyna